مانور روی ماجرای اسیدپاشی از برنامه‌های دشمن برای گسترش لاابالی‌گری در جامعه است

مانور روی ماجرای اسیدپاشی از برنامه‌های دشمن برای گسترش لاابالی‌گری در جامعه است

مانور روی ماجرای اسیدپاشی از برنامه‌های دشمن برای گسترش لاابالی‌گری در جامعه است

 رسانه‌ها با پرداختن به لایه‌های پنهان این حوادث باید کید دشمنان را برملا کنند تا امنیت روانی جامعه به مخاطره نیفتد.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل ازفارس ، زهرا سجادی کارشناس امور زنان با اشاره به اسیدپاشی‌هایی که اخیرا در شهر اصفهان رخ داده است، گفت: یکی از شگردهای دشمن همیشه این بوده است و تازگی ندارد و برای اینکه یک ارزش را ضد ارزش جلوه دهد و برای اینکه یک هنجار را در جامعه ناهنجار جلوه بدهد به گونه‌ای مسئله را طرح می‌کند که همه از آن هنجار در عذاب باشند.

 
وی ادامه داد: حتی وضعیت را به گونه‌ای پیش می‌برند که این سؤال در ذهن مردم جامعه شکل بگیرد که چرا این هنجار باید در جامعه وجود داشته باشد باید آزادی بگذاریم و اجازه دهیم هرکس دوست دارد از این هنجار پیروی کند و اگر کسی دوست ندارد مسیر خود را طی کند.
 
 
این کارشناس امور زنان تصریح کرد: این هنجارهای اجتماعی باعث شده این موضوع در مسئله ایجاد شود و شگردی است که می‌خواهد مردم را به سمت لاابالی گری و بی توجهی به ارزش‌ها بکشاند اما مردم ما مردم هوشمندی هستند و این مسئله را می‌دانند که دشمن نمی‌خواهد هنجارهای اجتماعی جای خود را در جامعه پوشش دهد.
 
 
سجادی ادامه داد: درست در زمانی که حجاب و مسائل ارزشی در جامعه از سوی مسئولان مورد تأکید قرار می‌گیرد تحت الشعاع قرار بگیرد طبیعی است کسی که اسید بپاشد و یا فردی را در اجتماع از سلامت جسم و روح محروم کند دلسوز جامعه نیست.
 
 
وی تصریح کرد: این افراد بازی خورده هستند و یا دریافتی از دشمن دارند و یا دریافتی از دشمن دارد �� یا وعده‌هایی به آنها داده شده است که به تعبیری چراغ سبز دشمن در جامعه است که برای به دست آوردن موقعیت‌هایی یا به دست آوردن پشیزی از مال افرادی از جامعه دینی خود را فدایی کند و سوژه ایجاد کند.
 
 
سجادی ادامه داد: این افراد خود را در مقابل خدا و خلق خدا مسئول نمی‌دانند بلکه وظیفه خود را خدمت به غرب می‌دانند و با وعده و وعیدهایی ان کار را انجام می‌دهد و مردم باید با اینگونه افراد برخورد کنند و قانون باید به شدت آنها را مجازات کند و مجازات آنها باعث شود مردم قدری امنیت پیدا کنند و آرامش  داشته باشند.
 
 
این کارشناس امور زنان افزود: مسئولان و اصحاب رسانه نیز باید با تکیه بر ارزش‌ها این اقدامات را محکوم کند ما پیرو دین رحمت هستیم و خشونت در آن جایی ندارد لذا اگر کسی ادعای دین کند و با نام دین به جامعه اسلامی ضربه بزند هیچ جایگاهی در جامعه دینی ندارد و رسانه‌ها باید به پرداختن به علل و عوامل این حوادث کید دشمن را به خود بازگردانند و با انتشار اخبار صحیح و دقیق صرفا به توضیح ماجرا نپردازند و امنیت روانی را در جامعه با انتشار خبرهای حقیقی تضمین کنند.
 
 
 
/987/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه