ضرورت تبیین راهکارهای دستیابی به همدلی و همزبانی در حوزه جوانان

ضرورت تبیین راهکارهای دستیابی به همدلی و همزبانی در حوزه جوانان

ضرورت تبیین راهکارهای دستیابی به همدلی و همزبانی در حوزه جوانان
حسن‌زاده گفت: اطلاع‌رسانی در ایجاد همدلی و همزبانی موثر است. در این جهت باید کارشناسان و نخبگان رو‌ش‌ها و سازوکارهای دستیابی به همدلی و همزبانی را تبیین کنند تا این موضوع تنها به صورت شعاری مطرح نشود.
 
 
به گزارش جوان ايراني به نقل ازایسنا، محمدتقی حسن‌زاده رئیس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی وزارت ورزش و جوانان، با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان دولت ملی وهم دلی و همزبانی افزود: جوانان به عنوان نیروی فعال جامعه می‌توانند توانمندی‌های خود را به کارگیرند و نقش زیادی در ایجاد هم دلی و همزبانی ایفا کنند. دولت نیز باید از ظرفیت جوانان بهره بگیرد و سازوکارهای اجرایی و عملیاتی برای گفتمان سازی و ارتباط همه جانبه به منظور ایجاد همدلی و همزبانی به وجود آورد.
 
وی درباره ضرورت بهره‌گیری از نتایج پژوهش‌های انجام شده در حوزه جوانان به منظور ایجاد همدلی و همزبانی بین دولت و جوانان گفت: مسائل و مشکلات جوانان مشخص شده و عرصه‌ها و بسترها برای همکاری همه جانبه و گفتمان‌سازی فراهم است. بنابراین لازم است دولتمردان از همه ظرفیت‌ها و منابع استفاده کنند.
 
رئیس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه خوشبختانه فضای روانی عاطفی خوبی برجامعه حاکم است، تاکید کرد: جوانان نشان داده‌اند که در برخورد با موضوعات جدی هستند، مسئولان نیز باید برای اجرایی کردن اهداف موجود تصمیم‌سازی کنند.
 
وی افزود: خروجی همدلی و همزبانی درک مشترک و شناخت درست از انتظارات است؛ البته باید این انتظارات و نیازها واقع‌بینانه مطرح شود.
 
حسن‌زاده در پایان گفت: مسائل جوانان شناسایی و تبیین شده است. بنابراین مدیران از دیدگاه سلیقه‌ای پرهیز کنند و براساس دیدگاه‌های کارشناسی در جهت تحقق شعار سال تلاش کنند.
 
 
 
/987/
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه