حضور به موقع امداد هوایی دزفول، جان مادر باردار را نجات داد

حضور به موقع امداد هوایی دزفول، جان مادر باردار را نجات داد

 حضور به موقع امداد هوایی دزفول، جان مادر باردار را نجات داد

 رئیس مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: با حضور تیم فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در محل، یک مادر ۲۴ ساله از منطقه کوهستانی دزفول به بیمارستان بزرگ شهرستان منتقل شد. 

 

به گزارش راسخون ،  محمد افضل‌زاده در گفت‌و‌گو با تسنیم، اظهار داشت: ارائه خدمات به بسیاری از مناطق کوهستانی و صعب العبور دزفول بدون وجود پایگاه امداد هوایی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ممکن نیست.

 

وی گفت: خدمات فوریت‌های پزشکی دزفول با افتتاح پایگاه امداد هوایی افزایش یافته است و این امر در افزایش رضایتمندی عمومی موثر است.رئیس مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول عنوان کرد: با افتتاح پایگاه امداد هوایی شمال خوزستان در دزفول، زمان ارایه خدمات بهداشتی و درمانی از سه ساعت به دو ساعت کاهش یافته است.

 

وی افزود: بامداد امروز نیاز به خدمات بهداشتی و درمانی یک مادر باردار در بخش کوهستانی احمد فداله به مرکز فوریت‌های پزشکی دزفول مخابره شد.

 

افضل‌زاده بیان کرد: پس از اطلاع تیم امداد و نجات در کمترین زمان ممکن همراه با تجهیزات مورد نیاز و حضور کار‌شناسان بهداشت و درمان به منطقه اعزام شدند.

 

وی گفت: با حضور تیم فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در محل، یک مادر 24 ساله از منطقه کوهستانی دزفول به بیمارستان بزرگ شهرستان منتقل و از مرگ حتمی نجات یافت.

 

رئیس مدیریت حوادث وفوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول عنوان کرد: با انتقال این مادر باردار به بیمارستان بزرگ دزفول و ارایه خدمات درمانی و بهداشتی موزد نیاز وی حال این بانوی دزفولی و فرزند تازه متولد شده او مساعد و رو به بهبود گزارش شده است.

 

وی افزود: با نجات این بانوی دزفولی اولین عملیات امداد و نجات پایگاه امداد هوایی دزفول با موفقیت به انجام رسیده است‌.

 

پایگاه امداد و نجات هوایی شمال استان خوزستان مرداد ماه امسال و با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دزفول به بهره برداری رسید.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه